Прокуратура через суд хоче забрати землю у Захарченка

фото з joinfo.ua

фото з joinfo.ua

Прокуратура Обухівського району Київської області через суд вимагає повернути земельну ділянку площею близько 1 га, яка була незаконно відчужена на користь родичів колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. Про це повідомляють Коментарі з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

«Встановлено, що підставою для відведення цих земель початковим власникам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Романків стали рішення виконавчого комітету сільської ради, до компетенції якого не входить вирішення земельних питань», - йдеться в повідомленні відомства.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою району пред’явлено позов в Обухівський міськрайсуд про визнання недійсними рішення органу місцевого самоврядування, державного акту на землю та витребування земельної ділянки на користь держави.

Як нагадує видання, Віталій Захарченко втік з України невдовзі після втечі екс-президента Януковича. Разом з ним і екс-генпрокурором Віктором Пшонкою він давав інтерв´ю на російському Ростові-на-Дону. Зараз Захарченко перебуває у розшуку.

У МВС заявили, що Захарченко керував інформаційною кампанією з дискредитації Євромайдана в українських ЗМІ.

Екс-президента Віктора Януковича та екс-міністра МВС Віталія Захарченка назвали найбільшими порушниками прав людини в Україні у 2013 році.

Колишній президент України Віктор Янукович і колишні керівники СБУ і МВС Олександр Якименко та Віталій Захарченко продовжують фінансування бойовиків на Донбасі.