Прокуратура завела справу на співробітників Київського бронетанкового заводу

Фото: aif.ua

Фото: aif.ua

Прокуратура Центрального регіону почала розслідувати завдання 12 млн гривень збитків співробітниками державного підприємства "Київський бронетанковий завод" у Києві. Про це сказано в повідомленні прес-служби прокуратури Центрального регіону з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері.

Так, прокуратурою при перевірці на держпідприємстві "Київський бронетанковий завод" установлено факти зловживання службовим становищем керівництвом заводу.

У червні зазначеним підприємством було отримано понад 64 млн гривень бюджетних коштів за поставлені бронетранспортери для потреб підрозділів Національної гвардії України.

Через кілька днів керівництвом підприємства був укладений договір поставки корпусів нових бронетранспортерів з комерційною фірмою, що не є їхнім виробником і не має відповідної ліцензії на торгівлю товарами військового призначення, а фактично здійснює свою діяльність тільки в сфері надання охоронних послуг.

Незважаючи на це, посадові особи державного підприємства всупереч вимогам законодавства, а також умовам договору поставки, якими визначено проведення оплати продукції тільки після її надходження, зловживаючи службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для приватного підприємства, безпідставно перерахували йому кошти в розмірі 12 млн гривень.

Крім того, у ході перевірки встановлено, що вищевказане приватне підприємство не розташоване  за вказаною в договорі адресою.

Відомості про кримінальний злочин, передбачений ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомляли Ukranews, наприкінці червня прокуратура Західного регіону з нагляду за дотриманням законів у військовій сфері почала розслідування проти посадових осібдержавного підприємства "Львівський бронетанковий заводза підозрою в заволодінні 1 млн гривень коштів підприємства.

Українські новини