Службовців Львівщини покарають за земельні оборудки

Зображення з сайту lib.rus.ec

Зображення з сайту lib.rus.ec

За зловживання у земельній сфері двоє службовців понесуть передбачену законом кримінальну відповідальність. 

Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

Зокрема, прокурором Яворівського району в суд направлено обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї з сільських рад за ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України (зловживання владою та службове підроблення). Голова сільради підробив рішення сільської ради на підставі якого громадянин отримав державний акт на право власності на земельну ділянку площею 0,15 га вартістю понад 70 тис. грн.

Окрім того, прокурором Радехівського району затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови правління одного з підприємств району. Встановлено, що службовець протягом 2009-2012 років вносив завідомо неправдиві відомості в податкову декларацію орендної плати за землю, що призвело до збитків у вигляді фактичного ненадходження до місцевого бюджету орендної плати за землю в розмірі 87,5 тис. грн.

Голові правління інкриміновано вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1ст.366 КК України.

Як уже повідомляв «Ні корупції!» на Львівщині тільки цього року за порушення законодавства у сфері земельних відносин до відповідальності притягнуто 103 посадові особи органів влади, з яких 41 – органів державного контролю.

Окрім цього, за результатами розгляду подань прокуратури області та за рішеннями судів, реально державі повернуто 237 га земель, вартістю понад 17 млн. грн.