Володимир Олійник заявив, що черкаські «свободівці» та місцева самооборона побили його сина

Володимир Олійник - батько прокурора Олійника. Фото: ua.golos.ua

Володимир Олійник - батько прокурора Олійника. Фото: ua.golos.ua

Як повідомляє прес-служба депутатської групи «За мир і стабільність», членом якої є екс-регіонал Володимир Олійник, минулого тижня три десятки представників черкаської Свободи і самооборони напали на сина депутата.

Нині Руслан Олійник, за словами батька, перебуває у реанімаційному відділені місцевої лікарні.

Напад на Руслана Олійника, прокурора Черкаського району, його батько пов'язує зі своєю політичною діяльністю.

"Нещодавно ми сформували депутатську групу і відкрито виступили проти прихильників війни, внаслідок чого всі ми відчули на собі політичний тиск і переслідування. Сьогоднішній напад на мого сина - чергова спроба залякування", "– стверджує Олійник.

«В його робочий кабінет прийшли 30 представників Свободи і самооборони, побили його і насильно вивезли в невідомому напрямку. Однак, злякавшись, що синові стало погано, відправили до лікарні . Зараз він перебуває в реанімації ", - розповів про побиття сина у Черкасах політик.

У п"ятницю  за фактом побиття прокурора Черкаського району Руслана Олійника прокуратура області зареєструвала кримінальне провадження.

Про це повідомила пре-служба відомства.

Вона також підтвердила, що Руслан Олійник нині перебуває на стаціонарному лікуванні.

Наприкінці минулого тижня, як повідомляв "Ні корупції!",  громадські активісти вдруге пікетували Черкаську обласної прокуратуру з вимогою відставки прокурора Черкаського району Руслана Олійника.

У квітні цього року громадськість вже зверталася з цього приводу до правоохоронців, звинувачуючи пана Олійника-молодшого у невиконанні службових обов’язків. Тоді прокурор Черкаської області Віктор Миколенко пообіцяв провести перевірку.