Син екс-губернатора Хмельниччини звільнився з прокуратури

Олександр Ядуха. Фото з соцмереж

Олександр Ядуха. Фото з соцмереж

За інформацією з прес-служби обласної прокуратури, прокурор Хмельницької міської прокуратури Олександр Ядуха, син колишнього голови ОДА – «регіонала» Василя Ядухи, звільнився з займаної посади за власним бажанням. 

Про це повідомляє «Є».

За неофіційними даними, його змусили піти із займаної посади.

Додамо, що після Революції Гідності місцеві активісти висловлювали обурення з приводу того, що Олександр Ядуха продовжує працювати в прокуратурі.

Нагадаємо, що торік телеканал TВі розповідав, як у власності юного 23-річного сина губернатора Олександра Васильовича опинилися складські приміщення загальною площею 2725,4 квадратних метрів неподалік від центру Хмельницького. А вже наприкінці того ж року він обзавівся ошатним триповерховим будинком, який здавав в оренду під офіси за 100 метрів від будівлі облдержадміністрації.

Крім того, у соцмережах Олександр Ядуха любив похизуватися дорогими автівками. «Когда у тебя V12, ты перестаешь доказывать своё превосходство на светофорах, ты просто знаешь это. Когда все получается, ты перестаешь хвастаться и доказывать это окружающим”, — написав Олександр Ядуха на стіні “В контакті”, очевидно, маючи на увазі під V12 суперкар “Астон Мартін” вартістю понад 130 тисяч євро.