Сепаратиста та «народного губернатора» Луганщини випустили на волю

b53c478b0499c5301cd17f4b5696db13

Фото: gre4ka.info.

2 липня у Києві відбулося судове засідання у справі колишнього «народного губернатора» Луганської області Олександра Харитонова. Його звинувачували у спробі насильницької зміни конституційного ладу та захопленні державних будівель.

Про це пише «Восточный вариант» із посиланням на власні поінформовані джерела.

Харитонова засудили до 5 років умовного ув’язнення з випробувальним терміном на 3 роки й звільнили в залі суду. Наразі він перебуває на свободі.

Нагадаємо, 13 березня в Луганську співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України Олександра Харитонова, лідера радикальної організації «Луганська гвардія».

Щодо зловмисника було розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади),  ст. 294 (масові заворушення) та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України.

Слід зазначити, що саме Харитонов разом з депутатом Луганської облради Арсеном Клінчаєвим фігурували в організації масових заворушень 9-10 березня в Луганську із захопленням облдержадміністрації та телеканалу «ІРТА».