СБУ викрила корупційні дії працівників Ягодинської митниці

фото з p-p.com.ua

фото з p-p.com.ua

Співробітники Служби безпеки України викрили корупційні дії з боку окремих працівників Ягодинської митниці, які сприяли приватним підприємцям у зменшенні платежів до держбюджету при ввезенні товарів на територію нашої держави, повідомляється на сайті СБУ.

Зокрема встановлено, що одне з підприємств Івано-Франківської області за сприяння співробітників митниці намагалось ввезти в Україну 66 тонн цукру під виглядом суміші какао.

Окрім того, що комерсанти при проходженні митного контролю та оформленні вантажу надали підробні супровідні документи, вони вступили у корупційну змову із працівниками митниці, які підмінили зразки товару для експертного дослідження.

Усі задокументовані матеріали, що підтверджують корупційні дії працівників Ягодинської митниці, передано до органів прокуратури для прийняття процесуального рішення.

За матеріалами СБУ органами Міндоходів стосовно директора приватної фірми складено протокол про порушення митних правил за ст.472 Митного кодексу України.

Згідно з постановою Апеляційного суду Волинської області товар вартістю майже півмільйона гривень конфісковано та додатково накладено штрафні санкції у розмірі 100 відсотків від його вартості.