Прокуратура Київщини вимагає повернути 15 тис га мисливських угідь Пшонки-молодшого

фото з 24tv.ua

фото з 24tv.ua

Органи прокуратури Київщини заявила до Господарського суду області позов про розірвання договору оренди та повернення в державу мисливських угідь загальною площею 15 тисяч гектарів, якими користувався, зокрема, і син колишнього Генерального прокурора України та його оточення. Про це повідомляється на сайті прокуратури області.

Перевіркою встановлено, що в 2011 році лісова ділянка у Фастівському районі Київської області передана в оренду на 25 років ТОВ «Укрмістобудпроект». На території мисливських угідь знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня.

Однак, зауважують у прокуратурі, згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок, будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні.

Тобто, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП «Фастівське лісове господарство» пошкодив лісові насадження та почав будівництво капітальних споруд.

Тому Фастівська міжрайонна прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави до ТОВ «Укрмістобудпроект» про розірвання договору оренди та повернення мисливських угідь у державне користування.