“Тилові щурі” розкрали 60 млн грн, призначених на купівлю БТРів – заступник командира “Азова”

Азов батальйонПроведенню АТО на Сході заважає масштабна корупція у військово-промисловому комплексі. В цьому упевнений заступник командира батальйону добровольців "Азов" Ігор Мосійчук, - повідомляє ТСН.

Мосійчук запевнив, що має близько 100 документів, які підтверджують факти корупції на суму близько 60 млн грн. Зокрема, за словами заступника комбата, корупційна схема працювала через державне підприємство "Київський бронетанковий завод".

"Близько 60 млн грн, перерахованих з держбюджету на рахунок підприємства "Київський бронетанковий завод", які розкрадені, виведені на рахунки "лівих" фірм. Наприклад, кошти на купівлю БТРів були перераховані на рахунок охоронної фірми, яка ніколи не займалась виготовленням корпусів і не має ліцензії. А в Україні є лише одне підприємство у Лозовій, де виготовляються корпуси БТРів. У Лозовій ці корпуси не замовляють, а замовляють в якоїсь охоронної фірми. В результаті – директор втік. Ось таких "тилових щурів" треба виловлювати, карати і повертати кошти", - заявив Мосійчук.

Заступник командира "Азова" вирішив оприлюднити цю інформацію, аби розслідування цієї справи не вдалося "зам'яти". Мосійчук надішле депутатський запит до Генпрокуратури, Служби безпеки та інших відповідальних органів, аби рахунки цього підприємства заморозили, доки не розслідують справу. Нагадаємо, уряд створить спеціальну комісію, яка поїде безпосередньо в зону АТО аби перевірити використання державних коштів.

ТСН