При отриманні 21 тис грн хабаря затримано начальника відділу УДСНС на Закарпатті

фото з Про все

фото з Про все

За вимагання та отримання неправомірної вигоди у розмірі 21 тис грн затримано начальника відділу УДСНС в Закарпатській області. Про це повідомляє Закарпаття Онлайн з посиланням на прес-службу прокуратури Закарпатської області.

Як повідомив начальник слідчого відділу прокуратури області Іван Бітлян, вказану суму посадовець вимагав від директора одного з товариств обласного центру за погодження актів прийому в експлуатацію спального корпусу та ресторану готельно-ресторанного комплексу, у якому працівники очолюваного ним підприємства виконували роботи по монтажу автоматичної протипожежної сигналізації, блискавкозахисту та обробки деревини.

Відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.