На Буковині посадовець облради допоміг дочці перемогти у тендері

фото з govuadocs.com.ua

фото з govuadocs.com.ua

Співробітники СБУ викрили посадовця Чернівецької обласної ради, який допоміг своїй родичці перемогти у тендері. Чиновник очолював конкурсну комісію з відбору суб'єктів, які визначають оціночну вартість земельних ділянок. Про це повідомляє БукІнфо з посиланням на прес-службу УСБУ в Чернівецькій області.

Встановлено, що у 2013 році службовець, всупереч вимогам законодавства, двічі допустив до участі в конкурсі єдиного претендента та визнав його переможцем. На підставі затверджених ним протоколів Чернівецькою обласною радою було укладено угоди, за якими перераховано кошти з державного бюджету на користь підприємства.

Правоохоронцями виявлено, що директором підприємства-переможця виявилась донька посадовця. Свідомо порушуючи вимоги Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та Кодексу України про адміністративні правопорушення, посадовець не повідомив свого безпосереднього керівника, а також Чернівецьку облраду про наявність у нього конфлікту інтересів.

Протокол про адміністративне правопорушення за ч. І ст. 172-7 КУпАП скеровано до Шевченківського районного суду м. Чернівці.

Як стало відомо БукІнфо із достовірних джерел, мова може йти про заступника голови Чернівецької обласної ради Валентина Маніліча.