ГПУ вимагає розірвати договір “Укрзалізничпостачу” з оточенням Януковича

фото з ua.112.ua

фото з ua.112.ua

Генеральна прокуратура України заявила позов до Господарського суду м. Києва про визнання незаконним рішення комітету конкурсних торгів ДП «Укрзалізничпостач» та розірвання укладеного з ТОВ «Євроінвестрой» договору на суму 135,08 млн грн. Про це повідомляє з посиланням напрес-службу ГПУ “Наші гроші”.

Відповіднийдоговір підписали 6 лютого цього року. Переможець тендеру мав поставити клема пружні, прокладки підрейкові, вкладиші підпружні ізолюючі.

«В подальшому з’ясувалось, що рішення комітету конкурсних торгів про визнання переможцем приватного товариства суперечить вимогам законодавства. Крім того, закуплена ДП «Укрзалізничпостач» продукція не відповідає вимогам технічних умов та документації конкурсних торгів. Наразі вказаний договір виконано частково на суму 2 млн грн», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Як пишуть “Наші гроші”, офіційним власником фірми «Євроінвестстрой» є Ольга Середа, директором Максим Наумов. Фірма також є субпідрядником на будівництві «Охматдиту», саму компаніюпов’язують з оточенням Олександра Януковича.