Для виправлення недоліків “папєрєдніків” броварський басейн отримав ще 2,7 мільйона

kupava-1Відділ капітального будівництва Броварської міської ради 24 червня уклав угоду з ТОВ "Фірма ГФ" на реконструкцію плавального басейну "Купава" у Броварах. Вартість угоди склала 2,68 млн грн.

Йдеться про коригування кошторису по замовленню, яке робили ще у 2012 р. Тоді "Фірма ГФ" отримала підряд на реконструкцію басейну за 22,53 млн грн.

Про це повідомляє "Наші гроші" із посиланням на "Вісник державних закупівель".

Тендер тоді проводили за неконкурентною процедурою "у одного учасника", оскільки реконструкцію фірма почала ще в 2007 р., але не могла завершити через брак фінансування.

Цього разу зростання кошторису зумовлене тим, що у 2013 році в ході завершення реконструкції виникла необхідність у виконанні додаткових будівельних робіт, які не були передбачені попереднім проектом, але через їх невиконання неможливо здати об’єкт в експлуатацію.

Це підсилення металевих конструкцій для кріплення підвісної стелі, влаштування аварійного освітлення, встановлення стартових тумб та натяжних доріжок, підсилення огородження балкону, деякі роботи з облаштування мереж, оздоблення й благоустрою, а також вхідної групи й пандусу.

Таким чином, загальна вартість реконструкції басейну наразі склала 44,88 млн грн., з яких уже виконано робіт на суму 40,38 млн грн. грн.

«Фірма ГФ» належить Володимиру Яневичу і Володимиру Феоктістову.

Нагадаємо, що нещодавно керівнництво басейну було змінене шляхом прозорого голосування. Директором став всесвітньо відомий рекордсмен з плавання Сергій Бреус.

До того директором "Купави" з 2009 р. була Тетяна Федоренко, дружина Сергія Федоренка – особистого масажиста екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Сергія Федоренка звинувачують у корупційних діяннях довкола двох міських басейнів, зокрема щодо реконструкції та діяльності "Купави".

Зміна керівництва басейну після перемоги Євромайдану також відбувалась не без скандалів.