На Харківщині міліціонер-практикант вимагав від депутата $10 тис

фото з meridian.in.ua

фото з meridian.in.ua

На Харківщині затримано 23-річного правоохоронця, який вимагав від фігуранта однієї з кримінальних справ 10 тисяч доларів - "за непритягнення до відповідальності". Про це повідомив начальник прес-центру УСБУ в Харківській області Владислав Абдула, інформує Укрінформ.

"На початку червня в УСБУ звернувся депутат Харківської облради, який заявив про вимагання у нього 10 тисяч доларів США. На його електронну адресу надходили листи з вимогою заплатити за непритягнення до кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень.

Встановлено, що автор листів - 23-річний правоохоронець. Навесні, бувши ще студентом останнього курсу вузу, він проходив практику в цьому правоохоронному органі і мав доступ до матеріалів кримінальних проваджень. Утім, він ніяк не міг впливати на прийняття процесуальних рішень за цими провадженнями. Правопорушника затримано відразу після отримання обумовленої суми ", - зазначив Абдула.

За його словами, затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину за статтею "Зловживання впливом", санкція якої - до п'яти років ув'язнення.