Інтерньюз шукає експертів з контент аналізу. Прийом заявок до 10 липня

фото з osvita.mediasapiens.ua

фото з osvita.mediasapiens.ua

Інтерньюз шукає експерта або групу експертів з контент аналізу для реалізації трьохрічного проекту «Посилення розслідувальної журналістики в Україні» (SIRU), повідомляє У-Медіа.

Проект здійснюється за підтримки Канадського департаменту з міжнародних відносин, торгівлі та розвитку (DFATD) та має на меті посилення спроможності українських журналістів у виробництві телевізійних журналістських розслідувань, та збільшення кількості й покращення якості розслідувань, що є доступними для української аудиторії.  

Експерт/група експертів регулярно проводитимуть контент аналіз з метою оцінити якість й надати рекомендації щодо поліпшення журналістських розслідувань, які вироблятиме група партнерів Інтерньюз.

Після розгляду резюме/або портфоліо та проведення інтерв’ю, Інтерньюз запропонує договір про співпрацю терміном на один рік з можливістю подовження. До договору буде включено попередньо обумовлений обсяг робіт та робочий графік експерта. Зокрема, очікується, що експерт/група експертів будуть відповідальними за наступні види робіт:  

- Розробку переліку критеріїв для оцінки якості журналістських розслідувань (у співпраці з Інтерньюз)

- Розробка репрезентативної вибірки/обсягу контента для оцінки

- Здійснення контент-аналізу щоквартально відповідно до затвердженого переліку критеріїв

- Написання звітів про якість контенту із рекомендаціями (щокварталу).

Вимоги до кваліфікації:

- Досвід у здійсненні контент аналізу телевізійних продуктів

- Вільне володіння англійською та українською мовами

- Досвід співпраці з проектами міжнародної технічної допомоги буде розглядатись як перевага.

Інтерньюз запрошує зацікавлених експертів до подання заявок (резюме/портфолио) в електронному вигляді, які потрібно надіслати до кінця робочого 10 липня на електронну адресу: umedia@internews.org.

Із запитаннями можна звертатись до Ірини Негрєєвої за телефонами (044) 458-44-39, (050) 574-15-51 або на електронну адресу inegreyeva@internews.org.