Завтра відбудеться чергове судове засідання щодо доступу до генплану Семенівки

53b2559418f1csemenivka_gerb2 липня 2014 року у приміщенні Деснянського районного суду Чернігова відбудеться повторне судове засідання у справі проти Семенівської міської ради. Активісти вимагають відкрити публічний доступ до генплану міста.

Про це на своєму сайті повідомляє Східноукраїнський центр громадських ініціатив.

Позивається до органу міського самоврядування Чернігівський громадський комітет з захисту прав людини. Деснянський районний суд м. Чернігова вже прийняв справу до розгляду.

Проте через неявку представників міської ради Семенівки до суду, що був запланований на 18 червня 2014 року, суддя був змушений перенести судове засідання на 2 липня.

Додатково суддя Ірина Литвиненко зобов’язала орган місцевого самоврядування на наступне засідання підготувати дані щодо масштабу графічної частини Генплану; інформацію про організацію, яка наклала на містобудівний документ гриф обмеження доступу, а також дані про те чи є у міської ради засоби інформування громадськості про її роботу (офіційний сайт, газета, стенд).

Нагадаємо, що причиною позову є відмова міської ради надати активістам Генеральний план міста Семенівка для ознайомлення.

Правозахисники вважають відмову протиправною та необґрунтованою та вимагають від міської ради оприлюднити головний містобудівний документ.

Розгляд справи відбудеться в Деснянському районному суді м. Чернігова (вул. Київська, 23, м.Чернгів, 14005) 2 липня 2014 року о 14.30. Суддя Ірина Литвиненко.

«Складається враження, що міська рада намагається затягнути судовий процес. Проте суть справи є очевидною: чиновники протизаконно приховують Генплан. Сподіваємось, що вже на найближчому засіданні суддя змусить орган місцевого самоврядування оприлюднити цей важливий містобудівний документ», -зазначає Віктор Тарасов, керівник Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

З відповідями міської ради щодо доступності Генерального плану міста Семенівка Чернігівської області можна ознайомитись тут.