На Черкащині посадовець вимагав хабарі за договори

фото з Про Головне

фото з Про Головне

На Черкащині керівник одного з регіональних комунальних підприємств міської ради вимагав гроші від представників комерційних структур за укладення договорів на здійснення підприємницької діяльності без проведення передбаченого законодавством аукціону. Про це повідомляє Про Головне.

Зокрема, одному з приватних підприємців посадовець пообіцяв за 15 тисяч гривень укласти з його фірмою угоду на рекультивацію та впорядкування сміттєзвалища.

25 червня працівники СБУ затримали його «на гарячому» після отримання хабаря від директора підприємства обумовленої суми.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно керівника одного з регіональних комунальних підприємств за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України триває.

Наразі правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід – тримання під вартою, — інформують в прес-групі У СБ України в Черкаській області.