ГПУ з’ясувала, хто подарував Януковичу золотий батон

news.bigmir.net

news.bigmir.net

Людиною, яка подарувала екс-президенту України Віктору Януковичу масивне золоте прес-пап'є у вигляді батона в натуральну величину хлібобулочного виробу і вагою в 2 кілограми, є президент ПАТ "Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе" Володимир Матвійович Лук'яненко. Про це стало відомо в результаті виїмки документів в резиденції "Межигір'я", заявив старший слідчий Генеральної прокуратури Ігор Слободяник у коментарі журналістам, пише Коментатор.

Слідчий розповів, що під час опису майна в резиденції "Межигір'я" в записах начальника охорони об'єкта Костянтина Кобзаря був виявлений список подарунків, вручених Віктору Януковичу в день його народження 9 липня 2013 року.

Серед іншого, в документі зазначено, що золоте прес-пап'є "батон" подаровано Януковичу Володимиром Лук'яненко. Слободяник також заявив, що вилучені документи прийняті на вивчення Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України.

Сам Лук'яненко пообіцяв прокоментувати факт подарунка кореспонденту "Коментатора" по телефону, попросивши передзвонити йому через кілька хвилин, однак потім його телефон виявився поза зоною доступу. Секретар Лук'яненка в грубій формі відмовила у спілкуванні журналісту і попросила ніколи більше не дзвонити їй, що можна вважати непрямим підтвердженням факту дарування золотого батона.

Як відомо, золотий батон у натуральну величину та інші вироби з золота були виявлені в "Межигір'ї" 23 лютого, відразу після втечі Віктора Януковича.

УНІАН