ГПУ відкрила справу за розкрадання військового майна на суму 27 млн грн

фото з ТСН

фото з ТСН

Генпрокуратура виявила факти розкрадання військового майна, що призвело до збитків на суму 27 млн грн. Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Проведеними перевірками законодавства з питань збереження військового майна виявлено численні факти втрат озброєння та військової техніки на державних підприємствах, переданих у 2011 році з Міністерства оборони України до Державного концерну «Укроборонпром».

Так, повідомляє прокуратура, на 17 підприємствах - учасниках Концерну встановлено відсутність 189 одиниць автомобільної та бронетанкової техніки, розукомплектування 440 одиниць авіаційної, артилерійської та іншої техніки.

Наведені негативні наслідки стали можливими в результаті тривалого неприйняття рішень службовими особами Міністерства оборони та Збройних Сил України про його закріплення за іншими військовими частинами Збройних Сил України, не забезпечення інвентаризації цього майна та його належного обліку, що призвело до втрат зазначених матеріальних ресурсів вартістю понад 27 млн грн, а також негативно вплинуло на стан обороноздатності держави.

За даними фактами 26 червня Генрокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто неналежне виконання службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки).