Журналісти, блогери та активісти Одеси вчилися антикорупційним розслідуванням

фото "Ні корупції!"

фото "Ні корупції!"

26 червня в Одесі журналісти, блогери та місцеві активісти з Південних областей України пройшли тренінг з антикорупційних розслідувань.

Експертка «Центру UA» та редакторка сайту «Доступ до правди» Аліса Рубан знайомила учасників з Законом України «Про доступ до публічної інформації» та всі можливості для громадян, які він надає. Представила новий ресурс для України – сайт «Доступ до правди» через який можна подати запит до будь-якого органу влади чи державного підприємства.

Андрій Осіпов депутат Луцької міської ради, експерт Інституту політичної освіти розказав про особливості формування місцевого бюджету та бюджетного процесу та основні зловживання при цьому на місцевому рівні. Пан Осіпов, навіть провів тест для учасників по знанню місцевого самоврядування.

Керівник проекту «Наші гроші» Олекса Шалайський  розкрив усі секрети, як і де, можна знайти інформацію про державні закупівлі у відкритих джерелах та дізнатися більше інформації самостійно.

Учасники озброєні знаннями та натхненні до дій готові вести антикорупційні розслідування на місцевих рівнях, тим самим змінюючи країну.

Тренінг пройшов у рамках проекту "Блогери проти корупції".