На Прикарпатті чиновники міськради “втратили” 250 тис. грн. держкоштів

фото з reporter.zt.ua

фото з reporter.zt.ua

На Прикарпатті під час ревізії Тисменицького міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Тисменицької міської ради фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 250 тис. грн. Про це повідомляють Паралелі.

Зокрема, протягом 2013 року із бюджету міста зайво витрачено 111 тис. грн на утримання служби благоустрою одного із комунальних підприємств.

Окрім того, посадові особи міської ради за завищеною вартістю оплатили ремонті роботи, незаконно виплатили заробітну плату та безпідставно списали продукти харчування. Це призвело до зайвого витрачання 127 тис. грн.

Також місцевий бюджет недоотримав доходів від розміщення зовнішньої реклами та оренди нежитлових будинків, що перебувають у комунальній власності.

За допущені порушення шістьох посадових осіб органу місцевого самоврядування притягнуто до адміністративної відповідальності, а до міської ради застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення на рахунках операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Тисменицького району.