ГПУ зволікає з розслідуванням масових убивств на Майдані, – AI

Амністія 300Представники міжнародного руху «Amnesty International» говорять, що розслідування масових убивств під час подій на Майдані майже не ведуться.

Про це  сказали Тетяна Мазур – виконавчий директор українського представництва «Amnesty International» і Денис Кривошеєв – заступник директора програм по Європі та Центральній Азії, Міжнародного Секретаріату «Amnesty International» (Велика Британія), – повідомляє Еспресо.TV.

«Нажаль, результатів ми не бачимо. Спілкуємося з тими самими жертвами, ми знаємо, що нині зрушень дуже і дуже мало. Ми отримаємо суперечливу інформацію з органів прокуратури. Спочатку нам сказали, що це одне провадження, яке знаходиться у веденні ГПУ, потім сказали, що у веденні київського прокурора», – повідомила Мазур.

Своєю чергою Денис Кривошеєв розповів, що навіть не всі, хто написав заяви до міліції, були опитані правоохоронцями.

«Навіть не всі, хто поскаржився, мали розмови зі слідством. Ми взяли 20 випадків по людям Майдану, які постраждали під час відомих подій, зібрали деталі, написали в прокуратуру. Не отримали відповіді, відправили знову. Отримали відповідь, що там відкрили кримінальну справу, об’єднали ряд подій в одну кримінальну справу, інші – в інше. Потім запитували у потерпілих: чи повідомляли їм про якісь зрушення у цих справах – «ні», говорять», – сказав він.