Харківський суддя Лазюк продовжує невиправдано засуджувати активістів?

10489809_924986474184276_8195470383917802674_nСуддя Дзержинського райсуду міста Харкова Сергій Лазюк присудив двом місцевим активістам 50 годин виправних робіт за вигукування популярних нині слів із народної пісні "Путін - х*йло".

Про це повідомляють у Facebook-спільноті "Народний трибунал Майдану - "чорні списки" із посиланням на 24ua.me.

Активісти натякають, що суддя, керуючись ст. 173 КУпАП ("дрібне хуліганство"), міг обійтись попередженням або накладення штрафу у розмірі 51 грн.

Про деталі справи не повідомляють, однак активісти виклали відео з ходи у Харкові, під час якої відбувався спів відомої пісні про Путіна. З ролика видно, що учасники мирної акції масово співають цю пісню.

Суддю Лазюка не вперше звинувачують у невиправдано жорсткому застосуванні правосуддя щодо громадських активістів.

У 2010 році він разом із міським головою Харкова Геннадієм Кернесом став переможцем антипремії "Будяк року" за "невиправдане застосування сили до громадян для придушення мирних протестів",  про що повідомляє "Телекритика".

Таку нагороду суддя здобув за присудження 15-ти діб адміністративного арешту двом захисникам Харківського міського парку ім. Горького - Андрію Яварницькому та Денису Чернезі, що дало підстави Міжнародній правозахисній організації "Міжнародна амністія" визнати їх в'язнями сумління.

До того ж, активісти стверджують, що суддя володіє недешевими маєтком та автомобілем. Активісти підозрюють, що гроші на їхнє придбання суддя міг "заробити" завдяки нечесній діяльності.