На Київщині ліквідовано підпільний цех з виробництва алкоголю

Фото: vidomosti-ua.com

Фото: vidomosti-ua.com

Працівники оперативного та слідчого управлінь ГУ Міндоходів у Київській області перекрили міжрегіональний канал надходження підакцизних товарів на територію м. Києва та Київської області з метою подальшої реалізації споживачам та припинено незаконну діяльність підпільного цеху з виробництва алкогольних напоїв.

За результатами проведених обшуків у м. Тетіїв,  виявлено та вилучено 105,5 дал рідини з характерним запахом спирту орієнтовною вартістю біля 74 тис. грн., фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів 7 дал загальною орієнтовною вартістю 4 тис. грн., 1 автомобіль марки «Крайслер Вояджер», орієнтованою вартістю 200 тис. грн. та обладнання для виготовлення алкогольних напоїв (насос, шланги, пусті пластикові бутлі ємкістю 5л).

Всього за результатами проведених обшуків виявлено та вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 278 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного придбання, зберігання та транспортування з метою збуту незаконно виготовленої підакцизної групи товарів – спирту етилового та власноручно виготовлених гр. “Л” алкогольних напоїв, що при вживанні можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.

Слідство триває.