Порошковий завод у Броварах на межі страйку: вимагають зарплат і звільнення людей Царьова

45434

Фото: 112.ua.

Працівники Державного підприємства «Завод порошкової металургії» – колись містоутворюючого підприємства Броварів – погрожують розпочати страйк, якщо керівництво заводу та профільне міністерство не виконають їхні вимоги.

Робітники заводу жаліються, що вже чотири місяці не отримують заробітну платню, не зважаючи на те, що завод продовжує виробляти та відвантажувати продукцію.

Водночас працівники заводу висловлюють побоювання, що прибуток підприємства може бути направлений на фінансування терористів на Донбасі, адже нинішній в.о. директора – Володимир Пісоцький був помічником екс-депутата Олега Царьова, який відрито підтримує терористів та окупацію України Росією.

Про це повідомляє "Маєш право знати".

Працівники звертають увагу, що частина продукції заводу має так зване «подвійне призначення» – тобто, вона може бути використана при виробництві зброї. Така продукція зазвичай постачається із заводу до Російської Федерації.

За словами робітників,  із моменту призначення в. о. директора Пісоцького завод припинив отримувати нових клієнтів та замовлення, а також втратив частину постійних партнерів.

Крім того, після появи на підприємстві нової служби безпеки, залученої Пісоцьким, на заводі почастішали випадки крадіжок дорогого обладнання, яке завод мусив заново закуповувати.

За фактом крадіжок керівництво відмовлялось звертатись до правоохоронних органів, а «вішало» збитки на працівників, позбавляючи останніх частини зарплат. Робітники заводу підозрюють, що подібні крадіжки могли бути здійснені самою службою безпеки.

Як стверджують ініціатори можливого страйку, дії керівництва заводу переслідують єдину мету: довести велике державне підприємство до банкрутства, щоби потім полегшити процедуру його приватизації.

Тих працівників, які раніше відкрито виступали проти подібних дій директора Пісоцького, керівництво заводу звільнило.

Раніше робітники заводу порошкової металургії вже звертались до Броварського міжрайонного прокурора Миколи Гарника з вимогою вплинути на ситуацію та захистити їхні права. Однак прокуратура жодним чином не відреагувала на їхнє звернення.

24 червня о 9:00 працівники запланували передати керівництву підприємства свої вимоги щодо виплати заробітної платні, а також звернутись до профільного міністерства з вимогою негайно позбавити займаних посад директора заводу Володимира Пісоцького та його команду.

В іншому разі робітники готові розпочати безстроковий страйк до повного виконання їхніх вимог.