На Кіровоградщині комунальники вкрали 70 тисяч у держави

Зображення з сайту rusvelikaia.ru

Зображення з сайту rusvelikaia.ru

Світловодською міжрайонною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення працівниками комунального підприємства 70 тис. грн. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Вказане кримінальне правопорушення виявлено в ході прокурорської перевірки діяльності Світловодського міського КП «Комбінат комунальних послуг».

Зокрема, встановлено факт ненадходження в касу підприємства коштів – міського збору, у сумі 70 тис. грн. та подальшого їх привласнення працівниками комунального підприємства.

Протиправні дії відповідальних осіб комбінату кваліфіковано за ч.2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На даний час досудове розслідування триває.

Додамо, нещодавно прокуратурою Кіровоградської області було викрито крадіжку в держави рекордної за останній час в області суми. Понад 3,7 млн. грн., з яких 750 тис. грн.. коштів облбюджету, було привласнено п’ятьма посадовцями ДП «Чорноліське лісове господарство».

За результатами розслідування було зібрано докази діяльності організованої злочинної групи, до якої входило керівництво державного підприємства: директор та перший заступник, який одночасно обіймав посаду головного лісничого цього господарства, а також суб’єкти підприємницької діяльності.

Згодом слідчими діями вдалося встановити чисельність групи, яка складалася з п’яти осіб, двоє з яких були депутатами місцевих рад.