Міндоходів з початку року через правопорушення звільнило 2 тис працівників

фото з dt.ua

фото з dt.ua

Понад 2 тисячі співробітників звільнено з початку 2014 року з Міністерства доходів і зборів України. Про це повідомив заступник міністра доходів і зборів України Михайло Ноняк, передає Укрінформ.

"На сьогодні звільнено майже всіх начальників Головних управлінь Міндоходів в областях, начальників митниць, а також більше 20 керівників департаментів у центральному апараті міністерства. Всього звільнено 161 працівника центрального апарату. З початку цього року з територіальних органів всього звільнено понад 2 тис. осіб. З них працівників податкової сфери - 1960, митної - 245)", - сказав Ноняк.

За його словами, з 15 березня по 15 червня цього року за фактами вчинення посадовцями Міндоходів злочинів у сфері службової діяльності відкрито 88 кримінальних проваджень. «Орієнтовна сума збитків від цих правопорушень - 146 млн гривень. За результатами розслідування такі збитки будуть стягнуті до бюджету», - додає чиновник.

Він наголошує, з кінця квітня вдалося змінити від'ємну динаміку боротьби з митними правопорушеннями.

«На 20% зросла кількість результативних справ, за якими рішення прийняті на користь бюджету, а не на користь недобросовісних митників та підприємців. На сьогодні ми викоріняємо практику винесення вироків судів на користь корумпованих злочинців», - зазначив заступник міністра.

Він резюмував, що головна мета - «це ліквідація корупції, усунення її наслідків та створення дієвої системи протидії її проявам для забезпечення наповнення державного бюджету».