Корупція була не в Межигір’ї, а в економічних відомствах Кабміну – екс-голова ДУСі

Андрій Кравець, фото - Українська правда

Андрій Кравець, фото - Українська правда

Колішній голова Державного управління справами Андрій Кравець заявив, що корупція була не в Межигір'ї, а в економічних відомствах Кабміну. Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді", інформує Укрінформ.

«Межигір'я, напевно, не найбільша біда з того, що відбувалося ці роки. Основна біда України була в Кабінеті міністрів та сформованих фінансових потоках. Корупція була не в Межигір'ї. Корупція була на рівні Кабінету міністрів і всього економічного блоку», - сказав Кравець.

Також він висловив свою думку щодо причин Майдану. За його словами, цими причинами були несправедливість та «група товришів» в особі Клименка, Арбузова та Курченка.

«Я думаю, що так. Я думаю, що одна з причин Майдану - це несправедливість у суспільстві. Підхід до бізнесу, до державних потоків і так далі. Цей підхід був заведений на одну групу товаришів, які повністю контролювали всю економіку», - сказав Кравець.

Кравець також розповів про те, що за будинок Януковича та все, що особисто його стосувалося, відповідав старший син президента-втікача Олександр.

«У мене з ним були досить складні стосунки. Ми спілкувалися рідко - десь рази два-три на рік. Просто було поділено таким чином, що все, що стосувалося особисто Януковича і його будинку - це була парафія Олександра Вікторовича (Януковича), а все, що стосувалося життя державної - цим займався я. У нас не було точок дотику, ми ніде не перетиналися», - зауважив Кравець.

Екс-керівник ДУСі також відхрестився від відповідальності за Межигір'я.

«Це точно був не я. До Межигір'я я мав відношення ще до того, як він став президентом. Поки ми сиділи в опозиції, ми перебудовували ось цей невеликий будинок, який він показував журналістам. Він в ньому жив, орендував його багато років», - наголосив він.