У Львові суд заборонив податківцю, який попався на хабарі, обіймати посади

фото з www.telegraf.in.ua

фото з www.telegraf.in.ua

Працівника податкової інспекції у Сихівському районі Львова засуджено за отримання 1,8 тис. доларів США неправомірної вигоди. Корупціонерку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.368 КК України та позбавлено права обіймати посади в органах Міністерства доходів і зборів строком на 2 роки.

Про це повідомляє Львівська газета з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області

Так, Сихівський районний суд м. Львова притягнув до кримінальної відповідальності головного державного податкового ревізора-інспектора відділу перевірок платників податків Державної податкової інспекції у Сихівському районі м.Львова Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Під час судового розгляду встановлено, що цей ревізор у процесі проведення перевірки приватного підприємства, порушивши вимоги антикорупційного законодавства, одержала неправомірну вигоду в сумі 1 800 доларів США за те, щоб не ініціювати призначення зустрічних перевірок підприємства. Крім того, обіцяла пришвидшити формування та надання акта перевірки для подальшого отримання позитивного рішення про припинення діяльності підприємства.