Син Богатирьової незаконно приватизував землі під Обуховом – прокуратура

фото з nashigroshi.org

фото з nashigroshi.org

Прокуратура Обухівського району Київської області виявила незаконне відведення і подальшу приватизацію земель водного фонду членами родини колишнього міністра охорони здоров’я України. Про це повідомляється на сайті прокуратури Київської області.

Прокурорською перевіркою встановлено, що вказана земельна ділянка площею 0,46 га в с. Плюти Обухівського району Київщини незаконно відведена у власність сина екс-міністра з числа земель водного фонду річки Дніпро.

За результатами перевірки прокуратура заявила позов до суду про визнання недійсним і скасування державного акту на право власності на земельну ділянку вартістю майже 900 тис. грн і витребування її до державної власності з незаконного володіння.

Нагадаємо, раніше ГПУ відкрила кримінальне провадження проти екс-глави Міністерства охорони здоров’я України, екс-віце-прем’єра Раїси Богатирьової з ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України.