Переяслав-Хмельниччина посилює допомогу армії

Переяславщина майдан

До допомоги військовим долучилися підприємці, фермери, сільські голови, лікарі, журналіст та прості люди Переяслав-Хмельницького району на Київщині.

Як повідомила представниця Громадської організації "Майдан Переяславщини", останні дні були дуже важкими. "Найбільше засмучує те, що придбані бронежилети, форма, речі для переяславських хлопців (Київська область), які захищають Україну на Сході, ми не можемо передати. Солдати постійно переїжджали із місця на місце, були там, куди навіть воду і пальне доставляти небезпечно. Сьогодні купила замовлення для трьох молодих переяславців, які знаходяться під горою Карачун у Слов’янську. Мама одного із них була моєю подругою, вона трагічно загинула багато років тому, залишивши двох синочків дошкільного і молодшого шкільного віку. Тож таке відчуття, ніби це мій власний син, захищаючи Україну, потребує захисту. Найпізніше у понеділок посилку надішлемо.

Через кілька днів на Схід відправляються ще 54 солдати із Переяслава-Хмельницького і району. Ще раніше 20 бронежилетів закупило для них підприємство “Укрпромпостач-95″ (керівник Сергій Доброскок). Фермерські господарства “Україна (село Велика Каратуль, керівник Григорія Порало), “Альта” (село Демянці, керівник Василь Григоренко) “Соснова” (керівник Юрій Павлушко) теж не залишилися байдужими і замовили по 10 бронежилетів (кожне господарство) на місцевому підприємстві “Захист” (керівник Сергій Олін).
Потішила ще одна новина: фермери із “Саланг-агро” закупили для армійців 10 касок. Крім того, переяславське підприємство “Костал” теж долучилося до благодійної допомоги, представники керівництва і трудового колективу зустрілися із активістами ради “Майдан Переяславщини” пообіцяли придбати для наших бійців засоби захисту.
Доповнюю список новими іменами: Особливо мене вразив візит молодого лікаря Владислава Радченка, який вранці 12 червня приїхав до мене додому і передав 1000 гривень, журналіст Валерій Шкребтієнко, отримавши 400 гривень премії, теж віддав її на потреби армії, зізнався, що премію до Дня захисника Вітчизни у грудні минулого року передав на Майдан. Не менш вражаючий вчинок пенсіонера Леоніда Сергійовича Заїки із Горбанів: він знайшов, де живе активістка Інна Марченко і передав їй 300 гривень і 2 блоки сигарет. Вихователька Світлана Розовик, яка до того ще й активно долучається до вирішення проблем переселенців, передала армійцям 100 грн.

Варто сказати про лікарів Остапа Левчука та Леоніда Вареню, які безкоштовно лікували бійців Нацгвардії, які знаходяться на блокпосту у Переяславі, а також про завідуючого аптекою Віталія Радевича, який безкоштовно передав ліки на суму до 1000 грн.

Крім того, підприємці Критого ринку зібрали рушники, шкарпетки, спідню білизну. Олена Федюрко від жіночого руху передала зубні пасти, шкарпетки, 20 пачок прального порошку.

Дякуємо всім, хто своєю особистою участю долучився до корисної справи: благодійної підтримки наших воїнів.
Було витрачено 2400 тисячі на форму і берци для 5 переяславських військових і 1250 на підшлемники. Збираємо на тепловізор для розвідників!

ВИТРАТИ
50 підшлемників (балаклави) по 50 грн – 1250 грн+ 50 грн за пересилку “Новою поштою”
Форми і берци для 5 солдат під Волновахою – 2400 грн
2 бронежилети фабрика “Захист” (Переяслав) – 7 тисяч гривень
1 бронежилет “Патріот (Київ) – 3600
5 форм, 3 пари берців, 5 кепок (“Прикордонник”) – 2030
10 тактичних окулярів від осколків, 9 пар тактичних рукавичок – 3080
1 каска кевларовська (Німеччина) – 2100