Лікар вимагав 250 євро за аборт неповнолітній

Фото з сайту gtrk-saratov.ru

Фото з сайту gtrk-saratov.ru

Прокуратура Підволочиського району, що на Тернопільщині, спільно із працівниками УДСБЕЗ України в області викрили завідувача одного з відділів районної лікарні в отриманні ним неправомірної вигоди у сумі 250 євро. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що місцевий житель звернувся до посадовця лікарні з проханням посприяти зробити аборт його неповнолітній знайомій. Медик погодився, але за таку послугу та укриття факту вагітності зажадав від останнього 250 євро.

Проте скористатися незаконно одержаними коштами ескулапу не вдалося. При отриманні неправомірної вигоди 20 червня 2014 року його затримали правоохоронці.

За даним фактом прокуратура Підволочиського району розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Триває розслідування.

Додамо, що торік працівниками правоохоронних органів Тернопільщини складено  66 протоколів про корупційні діяння. Такі дані наводяться у річному звіті Сектору з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації.

До адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 54 особи. Серед корупціонерів було троє працівників закладів охорони здоров’я.