У Львові оцінювача нерухомості затримали на хабарі

фото з bti-help.com.ua

фото з bti-help.com.ua

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області спільно з прокуратурою викрили експерта оціночної діяльності Львова під час одержання ним хабаря. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

Чоловік вимагав 450 дол. США за сприяння у проведенні експертної оцінки нерухомого майна і надання відповідного висновку. Викрили зловмисника на «гарячому» в одному з кафе міста під час одержання ним суми, яку він вимагав.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від дванадцяти тисяч до вісімнадцяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі працівники міліції встановлюють інші факти вимагання й одержання експертом хабарів за сприяння у вирішенні аналогічних питань.