Клименко і Ко за рік висмоктали з Міндоходів 16 мільярдів

Олександр Клименкор. Фото: genshtab.info

Олександр Клименкор. Фото: genshtab.info

За 2013 рік керівництво Міністерства доходів і зборів на чолі з колішнім міністром Олександром Клименком завдало збитків на суму 16 мільярдів гривень.

Про це повідомив заступник міністра доходів і зборів Михайло Ноняк на прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

«За 2013 рік викрито 16 мільярдів гривень зловживань, податкових махінацій тощо. Було задіяно більше 250 осіб, які працювали разом з Клименком. Це працівники центрального апарату, керівники обласних підрозділів Міністерства доходів», - сказав Ноняк.

За його словами, нині частина людей звільнена, частина працює, «але ми виявляємо ці факти і будемо прощатися з цими нечесними людьми, які обкрадали нашу державу».

Читайте також: Хабарник Мельник подав в суд на Клименка за хабарництво

Ноняк також повідомив, що на цей час звільнено колишніх начальників головних управлінь Міндоходів в областях, а також керівників митниць. Крім того, звільнено 161 працівника центрального апарату міністерства, а також понад 2 тисячі - з територіальних органів. З них 1660 податківців та 245 спеціалістів митної справи.