ГПУ оголосила про підозру у тероризмі 11 керівникам «ДНР» та «ЛНР»

фото з Ліги

фото з Ліги

Генеральна прокуратура за участь у діяльності терористичних організацій так званих «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» оголосила 11 керівникам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України ряду самопроголошених посадовців так званої «ДНР». Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Зокрема, підозру оголошено: «Прем’єр – міністру ДНР» Олександру Бородаю, «голові Служби безпеки ДНР» Олександру Ходаковському, «Віце – прем’єр міністру по соціальній політиці ДНР» Олександру Калюському, «Міністру праці та соціальної політики ДНР» Роману Лягіну, «Міністру інформації та масових комунікацій ДНР» Олександру Хрякову, «керівнику управління справами уряду ДНР» Борису Литвинову, «Міністру економічного розвитку ДНР» Володимиру Підгірному.

Також про підозру оголошено і так званим «Міністру оборони ЛНР» Ігорю Плотницькому, «Міністру внутрішніх справ ЛНР» Юрію Івакіну, «голові Центральної виборчої комісії ЛНР» Олександру Малихову, «голові парламенту ЛНР» Олексію Карякіну.

Окрім того, підготовлені клопотання до суду про отримання дозволу на їх затримання та застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.