Боделан оскаржує свою безвідповідальність у суді

bodelanНачальник ГУ ДСНС Одеси  Боделан Володимир Русланович намагався виправдати свою безвідповідальність у суді.

Хронологія подій бере початок 2-го травня, коли в ході масових сутичок запалав місцевий будинок профспілок. Внаслідок пожежі загинуло 46 людей.

Того дня рятувальники дісталися до місця події через годину після виклику, хоча їх частина розташована на відстані кількасот метрів.

Це викликало обурення як серед громадян, так і у керівництва ДСНС України,  й Боделана було усунуто від виконання обов’язків.

Проте це аж ніяк не засмутило начальника, адже це далеко не перший його проступок, після якого він вийшов сухий із води.

Ще у 2012 тодішній міністр МНС Україні Віктор Балога оголосив начальнику Одеського главку догану за “невиправдану млявість”.

Тоді Боделан обмежився легким переляком, саме тому напевно і не зробив жодних висновків на майбутнє.

Взагалі то, відгуки одеситів з приводу служби порятунку наводять на думку, що млявість та нахабство - основні девізи місцевих рятувальників. Яким чином начальник, маючий такий імідж та припустивщись стількох помилок,  залишається на службі?

Все дуже просто: Володимир Русланович є сином екс-мера Одеси Руслана Боделана (соратника Віктора Януковича), і люблячий батько, напевно, робить усе необхідне для того, щоб син залишався на посаді. Важливим є факт, що Боделан старшій втік до Санкт-Петербурга у 2005 році, а після перемоги Віктора Федоровича на президентських перегонах був одним із перших хто повернувся на Україну, а отже, татусь та син є ставлениками минулого уряду.

Цього разу Боделан молодший перейшов межу дозволеного, за що був відсторонений від виконання обов’язків, але встиг перестрахуватися і у момент опали взяв лікарняний, завдяки якому не міг бути повністю звільненим.

Нахабний Руслан Володимирович, визнав несправедливим те, як з ним вчинили. Тому 25 травня він подав позовну заяву до Одеського окружного адміністративного суду з метою оскаржити указ про його усунення. Вже 26 травня суд визначив дату засідання -  2 червня.
В результаті, на повторному засіданні 10 червня суд постановив відмовити Боделану В.Р. у задоволенні позовних вимог.

Посада начальника ДСНС передбачає неабияку відповідальність, і кожна помилка може дорого коштувати.

Такі кадри, як Руслан Володимирович, являють собою загрозу для людського життя, адже серед головних пріоритетів начальника  збереження своєї посади, а не вчасний порятунок громадян.