За схемою Лозинського звільнили 386 осіб, серед яких вбивці і насильники

фото з radio24.ua

фото з radio24.ua

Разом з екс-депутатом Віктором Лозинським звільнили 386 осіб, серед яких вбивці і насильники. Про це заявив сьогодні на брифінгу генеральний прокурор Віталій Ярема, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Ярема зазначив, що був здивований, коли дізнався про звільнення через два роки людини, засудженої на 15 років. Він запросив інформацію з даного питання і виявилося, що таким чином звільнені 386 чоловік.

"Серед них вбивці, гвалтівники, люди, термін перебування яких під вартою закінчується в 2025 році, звільнені. Це предмет для серйозних перевірок та розслідувань", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чому досі не затримані ні суддя, ні прокурор, що супроводжували справу Лозінського, Ярема сказав: "Я 3,5 години на посаді. Дайте мені термін розібратися".

Нагадаємо, 11 червня за рішенням суду від 4 червня за станом здоров'я з ув'язнення звільнили Віктора Лозинського. Прокуратура Київської області заявила, що оскаржить рішення Бориспільського районного суду.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що Лозинський був затриманий групою карного розшуку. Цього ж дня екс-нардепа повернули до Бориспільської виправної колонії № 119.

Президент Петро Порошенко доручив ряду міністерств і відомств перевірити законність рішення суду про звільнення Лозинського.

Також міністр юстиції України Павло Петренко звернувся до в.о. генерального прокурора Олег Махніцький щодо притягнення до кримінальної відповідальності судді Сергія Вознюка за незаконне звільнення з виправної колонії Лозинського.