Cільський голова-корупціонер заплатив штраф через дружину

Зображення з сайту yak-prosto.com

Зображення з сайту yak-prosto.com

Голову однієї з сільських рад Старокостянтинівщини, що у Хмельницькій області, визнано судом винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Як повідомив Старокостянтинівський міжрайонний прокурор Олексій Олійник, перевіркою встановлено, що сільський голова, уклавши з місцевим фермерським господарством договір про надання послуг з розчищення доріг від снігу, всупереч законодавству допустив конфлікт інтересів: не повідомив сесію сільської ради про те, що головою цього господарства є його дружина.

За порушення законних вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів на правопорушника судом накладено штраф.

Додамо, що 17 квітня цього року працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області виявили та задокументували факт корупційного діяння з боку голови однієї із сільських рад Старокостянтинівського району за сприяння бізнесовим інтересам власної дружини.

Будучи посадовою особою місцевого самоврядування, сільський голова знехтував обмеженнями, встановленими Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» у частині врегулювання конфлікту інтересів.

Такі дії сільського голови характеризуються як адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.