Австралія ввела санкції проти Януковича, Медведчука і російських чиновників

фото з odessa-daily.com.ua

фото з odessa-daily.com.ua

Австралія з 19 червня ввела фінансові санкції і заборони на поїздки проти 50 громадянин України та Росії і 14 організацій, які, на думку країни, відіграють важливу роль в російській загрозі суверенітету і територіальної цілісності України. Про це йдеться в повідомленні МЗС Австралії, інформує Ліга.

"В даний час злочин використовувати або мати справу з активами, наявними в переліку, а також з даними особами та організаціями. Покарання за порушення цих законів є серйозними. Я глибоко стурбована тим, що заворушення тривають в східній Україні, і ці санкції знову підтверджують прихильність Австралії суверенітету і територіальній цілісності України", - сказала глава МЗС Австралії Джулі Бішоп.

У список, зокрема, увійшли екс-президент України Віктор Янукович, екс-глава Адміністрації президента Віктор Медведчук, лідери бойовиків в Донбасі - Денис Пушілін, Ігор Гиркин, Ігор Стрелков, самопроголошені керівники Криму Володимир Константинов і Рустам Теміргалієв, російські чиновники вищого рангу і бізнесмени.