Арбузов та Клименко стануть розмінною монетою для Кремля в переговорах з Порошенком

974274_3Останнім часом в ЗМІ все частіше з'являється інформація з посиланням на різні джерела про те, що колишнього першого віце-прем'єра України Сергія Арбузова і екс-главу Міндоходов Олександра Клименка можуть депортувати з Росії, пише Національний антикорупційний портал.

Ніякого впливу в Україні ні Арбузов, ні Клименко вже не мають. А їхні бізнес-інтереси в Росії не підтримує жодна велика фінансово-промислова група.

Таким чином, присутність на території Росії двох гучних представників режиму Януковича, проти яких, до того ж, введені санкції в США і Європі, стає для Кремля небажаної тягарем.

Днями цю інформацію підтвердило джерело в російських владних структурах - Федеральна міграційна служба не задовольнила запит на російське громадянство для обох екс-чиновників. Отже, найближчим часом їм доведеться покинути територію Росії.

Схоже, Арбузов і Клименко цілком можуть стати для Путіна розмінною монетою у пошуках політичних домовленостей з новим президентом України Петром Порошенко. А домовленості ці, очевидно, неминучі. У обох політиків є больові точки, які змусять їх мережа за стіл переговорів.

Цікаво, що Сергій Курченко, якого в Україні раніше звинувачували у зв'язках з «Сім'єю», в «групі ризику», схоже, не значиться.

За інформацією ЗМІ, бізнесмен непогано почуває себе на російському ринку і одночасно активно спілкується з представниками української влади.