Посадовець Держінспекції Львівщини за 15 тис грн обіцяв позитивне рішення

220d16ccd1db11e92c7ad633687535fdСпівробітники СБУ спільно зі слідчими міліції викрили протиправну діяльність посадовця одного з управлінь Державної інспекції сільського господарства у Львівській області. Державний службовець обіцяв директору українсько-польської будівельної компанії за 15 тисяч гривень видати позитивний висновок про проведену Управлінням на підприємстві перевірку. Про це повідомляє Галінфо з посиланням на прес-службу УСБУ у Львівській області.

Щоб убезпечити себе від викриття, гроші повинен був отримати посередник, його знайомий. 17 червня у Львові правоохоронці затримали посередника та посадовця «на гарячому» під час одержання частини грошей - 13 тисяч гривень.

За матеріалами СБУ органи міліції розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.