ГПУ перевірить на зловживання прокурора Києва і його підлеглих

фото з 24daily.net

фото з 24daily.net

Генеральна прокуратура ініціювала проведення службової перевірки щодо діяльності на посаді прокурора Києва Миколи Герасимюка, а також відсторонила від виконання службових обов’язків декількох його підлеглих. Про це повідомляєпрес-служба ГПУ.

Така домовленість була досягнута за результатами зустрічі керівництва ГПУ з представниками громадських організацій, які у своїх зверненнях вказали на факти зловживань з боку окремих працівників прокуратури, вимагаючи їх звільнення.

«Ми зобов’язані відреагувати на сигнали, які надходять від громадськості для того, щоб усунути будь-які сумніви у непрозорості кадрових призначень в органах прокуратури», - наголосив перший заступник ГПУ Микола Голомша, коментуючи журналістам результати перемовин з активістами.

Так, за його словами, службова перевірка торкнеться діяльності прокурора Києва Миколи Герасимюка, а також трьох його підлеглих, які на час проведення службового розслідування усунуті від виконання службових обов’язків.

Крім того, за власним бажанням звільнився з посади прокурор Васильківського району Київської області, до якого у активістів також були претензії.

Голомша запевнив, що у ході службових перевірок буде надана оцінкам усім аргументам, викладеним у зверненнях активістів, та у разі підтвердження зловживань будуть зроблені відповідні кадрові висновки.