Єгора Соболєва викликали на допит

Єгор Соболєв, фото з 112.ua

Єгор Соболєв, фото з 112.ua

Голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв отримав запрошення від старшого слідчого з особливо важливих справ Київського ГУМВД «для проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактами погрози суддям Верховного суду і захоплення будівлі Верховного суду», повідомляє Укрінформ.

«Держава нарешті оцінила мої зусилля в очищенні судів. Старший слідчий з особливо важливих справ київської міліції Плюшкін прислав мені мейл», – написав Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

«Я так розумію, йдеться про квітневу зустріч з нами смотрящіх за судовою системою від Віктора Януковича. Тоді в них вистачило нахабства зібратися на так званий «з’їзд суддів» з метою перепризначити себе на посади. Ми їх переконали розійтися, а потім звільнили законом. Ще тодішній голова АП Сергій Пашинський пообіцяв мені кримінальну справу і порадив шукати адвоката. Що тут скажеш? Молодець, дотримав слово», – пише Соболєв.

"Але, старший слідчий Плюшкін, я не бачу сенсу "прибути" до Вас. Хочете - вручайте мені повістку в установленому законом порядку. А краще займіться справді особливо важливими справами", - підсумував голова Люстраційного комітету.

Нагадаємо, на початку квітня представники "Правого сектора" і самооборони Майдану зірвали проведення позачергового з'їзду суддів у Києві.

Активісти вимагали провести з’їзд суддів не 7 квітня, а після ухвалення парламентом законопроекту "Про поновлення довіри до судової системи України".

Наступного дня Верховна Рада ухвалила закон про люстрацію суддів.