За три дні співробітникам ДАІ намагалися дати хабар 17 разів

фото з antidps.in.ua

фото з antidps.in.ua

Із 13 червня Державна автомобільна інспекція розпочала роботу з документування спроби дачі хабара інспектору ДАІ. Станом на 16 червня задокументовано 17 таких фактів. Про це заявив начальник департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко на брифінгу в Будинку Уряду 16 червня, повідомляє урядовий портал.

«На сьогодні у нас задокументовано уже 17 таких фактів. На даний час уже порушено одне кримінальне провадження», - зазначив Анатолій Сіренко.

Він зазначив, що керівництво ДАІ дуже жорстко і принципово реагує на будь-які факти корупції і зловживань. Також ДАІ нагадує учасникам дорожнього руху: за спробу уникнути відповідальності шляхом дачі хабара працівнику ДАІ доведеться відповідати за законом: «Кожен факт дачі хабара працівнику Державтоінспекції - це кримінальний злочин».

Водночас Сіренко закликав всіх учасників дорожнього руху дотримуватися цивілізованих норм врегулювання ситуації: «Якщо ми хочемо навести порядок у державі – не давайте хабарів працівникам Державтоінспекції. Зі своєї сторони від працівників ДАІ я вимагаю бути ввічливими і не корумпованими».

Начальник ДАІ також вказав телефон, за яким учасники дорожнього руху можуть звертатися в разі зловживань працівниками Державтоінспекції: 272-57-52.