Начальника броварської міліції призначатимуть за участі громадськості, – МВС

Голомша_24Керівник ГУ МВС України в Київській області Ярослав Голомша пообіцяв, що «при розгляді кандидатів на посаду начальника Броварського міського відділу в обов’язковому порядку буде врахована думка громадськості».

Про це повідомляє Броварський люстраційний комітет із посиланням на офіційну відповідь керівника обласної міліції.

Крім того, в листі начальника ГУ МВС України в Київській області зазначається, що новий очільник броварської міліції буде проходити конкурсний відбір.

Взяти участь у конкурсі зможуть правоохоронці, зараховані до кадрового резерву, що оприлюднений на офіційних веб-сайтах МВС України та Головного управління.

d184d0bed182d0be-2-1

Документ: Броварський люстраційний комітет.

Водночас у переліку осіб, зарахованих до відповідного кадрового резерву, не фігурують прізвища колишніх або чинних броварських правоохоронців, зокрема тих, хто вже заявляв про своє бажання зайняти пост головного міліціонера міста, - повідомляють у комітеті.

З огляду на це,  Люстраційний комітет повідомляє, що направить додатковий запит у міліцію Київщини, аби з’ясувати, чи є перелік кандидатів на посаду начальника Броварського МВ вичерпним, та чому в списку осіб не присутні кандидати з числа місцевих правоохоронців, що вже заявляли про свій намір позмагатись за вакантне крісло.

В той самий час Люстраційний комітет із посиланням на власні джерела повідомляє, що відсутність броварчан у переліку потенційних кандидатів може бути пов’язана з планами вищого керівництва МВС здійснити ротацію кадрів та навмисне не призначати начальниками міськвідділів місцевих з антикорупційних міркувань.

Люстраційний комітет обіцяє уважно стежити за розвитком ситуації навколо призначення нового керівництва броварського МВ та заявляє про свою готовність брати участь у громадському обговоренні потенційних кандидатур.