У Миколаєві попередили розтрату майже 700 тис грн на держзакупівлях

фото з www.blitz.if.ua

фото з www.blitz.if.ua

Прокуратура Заводського району Миколаєва попередила незаконну розтрату майже 700 тисяч гривень з бюджету через порушення процедур державних закупівель. Про це повідомляють “НикВести” з посиланням на прес-службу Миколаївської обласної прокуратури.

Перевірка показала, що адміністрацією Заводського району Миколаївської міської ради під час проведення процедур державних закупівель у ряді торгів тендерним комітетом допущені порушення вимог чинного законодавства.

Як встановлено, найбільше порушень допущено при проведенні закупівлі послуг зі знесення і омолодження дерев, в якій брали участь два приватних підприємства.

Зокрема, сама процедура була проведена з перебільшенням передбаченої річним планом очікуваної вартості. Пропозиції обох учасників не відповідали документації конкурсних торгів, а термін укладання договору після прийняття замовником пропозиції одного з підприємців був неправомірно збільшений.

У зв'язку з чим, прокуратура звернулася з відповідним поданням до глави адміністрації району з вимогою скасувати торги на загальну суму 682 тисяч гривень. Зараз вимоги прокуратури повністю задоволені.