Новообраний голова ВАСУ пообіцяв боротися з корупцією

фото з  veroyatno.com.ua

фото з veroyatno.com.ua

Судді з третьої спроби обрали голову Вищого адміністративного суду. Ним став Олександр Нечитайло. Про це на своїйсторінці у Facebook повідомив член партії "Правий сектор" Борислав Береза, повідомляє Українська правда.

"Головою ВАСУ обраний Нечитайло Олександр Миколайович. За нього проголосували 45 суддів. Сподіваюся ця людина виправдає надану йому довіру", - написав Береза.

Він зазначив, що Микола Кобилянський (якого пов'язують з екс-президентом Віктором Януковичем) взяв самовідведення.

"Людина з когорти Януковича під впливом вимог громадянського суспільства зняв свою кандидатуру ... Судді почули вимоги народу. Проголосувало 75 суддів", - зазначив Береза.

Раніше голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв наголошував, що для суспільства є неприйнятнимобрання головою ВАСУ людини з команди екс-президента Віктора Януковича - Миколи Кобилянського, який наразі є головою Ради суддів адміністративних судів.

Як повідомляє УНІАН, новообраний голова суду виступив з короткою промовою перед пікетувальниками біля будівлі ВАСУ.

Нечитайло пообіцяв людям, що першочерговим його завданням буде боротьба з корупцією у Вищому адміністративному суді.

Нагадаємо, 17 квітня судді Вищого адміністративного суду України оголосили перерву на невизначений термін у зборах колективу з обрання голови суду. На посаду голови ВАСУ було висунуто три кандидатури - судді Микола Кобилянський, Олександр Нечитайло та Михайло Смокович.

11 червня голова Люстраційного комітету при Кабінеті міністрів Єгор Соболєв заявив, що на посаду голови ВАСУ претендує Кобилянський, який “був представником президента Віктора Януковича”.

Сьогодні, 16 червня, близько 50 осіб зібралися під Вищим адміністративним судом, протестуючи проти обрання Кобилянського на посаду голови ВАСУ.