Корупційні схеми, які були при друкуванні підручників, ліквідовані – Квіт

Дмитро Табачник фото:charivne.info

Дмитро Табачник
фото:charivne.info

Правоохоронні відомства зараз активно розслідують діяльність колишнього керівництва Міністерства освіти і науки. Про це в інтерв'юZN.UA повідомив глава Міносвіти Сергій Квіт, пише Українська правда.

"Головне для якості освіти - це шкільні підручникиі. Я можу сказати, що корупційні схеми, які існували при відборі та друкуванні  підручників, ліквідовані", - заявив глава Міносвіти.

"Уже скасовано заборону на використання в школах навчальної літератури, надрукованої до 2010 року. До речі, нинішня Державна підсумкова атестація для випускників проходить за різними збірниками завдань, а не тільки за платними, як це було раніше", - додав він.

За словами міністра, СБУ і Генпрокуратура зараз активно розслідують діяльність колишнього керівництва Міністерства освіти і науки.

"У зв'язку з необхідністю збереження таємниці слідства я не можу розповісти, про які саме питання йдеться. Проте можу сказати, що розслідують, безперечно, найрезонансніші. Кримінальну провадження не відкрито, але матеріалів уже зібрано достатньо, щоб довести корупційні схеми, організовані Дмитром Табачником", - підкреслив Квіт.