Хто і скільки заробляє на тендерах управління освіти Житомирської міськради

Фото: vidomosti-ua.com

Фото: vidomosti-ua.com

Загальна структура закупівель

Їх умовно можна поділити на кілька груп:

  • комунальні послуги - 44,6 млн. грн;
  • продукти харчування - 20,0 млн. грн;
  • послуги їдалень - 11,6 млн. грн;
  • інші товари та послуги - 1,1 млн. грн.

Найбільш об’ємними витратами для управління є теплопостачання - 31 млн. грн., що становить майже половину всіх витрат і ¾ від частки комунальних платежів.

Дві закупівлі послуг їдалень передбачали найм приватних підприємців з організації харчування дітей у школах міста Житомир.

Цікавими є закупівлі послуг інженера на 289 тис. грн., меблів на 215 тис.грн.  та комп’ютерної техніки на 377 тис. грн.

Найбільшої уваги заслуговують тендери по закупівлі продуктів харчування, сума яких в 2013 році склала 20 млн. грн.

Структура витрат на тендерах

Обмежене коло учасників

У сфері постачання продуктів харчування на загальну суму близько 20 млн. грн. переможцями є 10 учасників, переважна більшість яких упродовж року неодноразово вигравала ті чи інші тендери.

Деякі підприємці заробили понад чверть від загальної суми, будучи практично монополістами певних груп продуктів харчування.

Найфартовішими учасниками закупівель стали ФОП Якімець В.І. (5,8 млн.грн.),  ПАТ “Продцентр” (4,6 млн.грн.) та ТОВ “Т.В.К. Сервіс” (4,2 млн.грн.).

Таким чином три контрагенти отримали майже половину від загальної суми вартості продуктів харчування за 2013 рік. На  решту учасників торгів припало менше 1 млн. грн.

Слабка конкуренція

Аналіз переможців тендерних закупівель у розрізі груп продуктів показує, що в межах однієї групи перемагало не більше трьох різних підприємств, а в більшості випадків взагалі два.

В середньому в одній закупівлі торги відбувались між 2-3 учасниками. Нерідко пропозиції учасників-новачків були зняті з торгів.

Продукти харчування

Завищені ціни

Порівняння цін переможців торгів по лотах та середньоринкових на даний лот дає можливість констатувати факт непоодинокого завищення цін на торгах.

Так було виявлено 12 лотів, ціни в яких значно перевищували показники середньоринкової вартості продуктів у роздрібних цінах. Загальна вартість переплати в результаті завищення цін у 2013 році склала понад 1,2 млн. грн.

Якщо врахувати, що обсяги партій товару становлять по кілька тон, то до уваги доцільно брати не лише відверті завищення цін відносно середньоринкових, а й ті, де ціна несуттєво відрізняється від ринкової, хоча й не перевищує її. Ціна оптової партії мала би мати суттєву знижку. Якщо підсумувати такі закупівлі, то отримаємо ще кількасот тисяч переплати.

По окремих тендерах різниця в цінах становить до 15 грн. на кілограмі, що призводить до здорожчення об’єму закупівлі на 200-300 тис. грн. Максимальні переплати йдуть по таких групах продуктів як м’ясо, сир, овочі та фрукти.

Хто,скільки на чому