У Києві невідомі побили журналіста, який пише про корупцію

Андрій Діденко, фото - "Поряд з вами"

Андрій Діденко, фото - "Поряд з вами"

12 червня пізно увечорі у Києві неподалік від метро Дорогожичі невідомі побили журналіста ІА “Поряд з вами”, координатора Харківської правозахисної групи Андрія Діденка.

Про це повідомляється на сайті “Поряд з вами”.

Як розповів Андрій, нападників було щонайменше двоє. Перший, ані слова не кажучи, повалив журналіста на землю і почав бити. Невдовзі до нього приєднався інший. Після побиття нападники обшукали Андрія та відібрали особисті речі – мобільний телефон, гроші, посвідчення журналіста, банківську картку.

Як зазначає видання, це вже другий напад за короткий час – тиждень тому на журналіста вже нападали невідомі. Також мовчки біля його дому заблокували зі спини, обшукали, забрали рюкзак із особистими речами, ноутбуком та телефоном. Нападники, зі слів Андрія, і тоді бачили посвідчення журналіста, але не вилучили його.

Андрій Діденко займається розслідуванням корупції та зловживань у пенітенціарній системі, жорстко відстоює права ув’язнених, як експерт бере учать у розслідуванні побиття студентів 30 листопада та інших злочинів влади відносно Євромайдану.

Редакція ІА “Поряд з вами” звертається до голови МВС України із вимогою взяти на контроль розслідування цього подвійного нападу та розшукати нападників.